Ahva Çevre, müşterilerinin su arıtma konusundaki ihtiyaçlarına en akıllı çözümü üretme misyonu ile 2008 yılında Adana'da kurulmuştur. Yaklaşık 15 yıldır bu misyon ile hareket eden Ahva Çevre farklı ihtiyaçlara optimum çözümler sunmasıyla müşterilerinin güvenini kazanmış ve sektörde saygın bir konuma erişmiştir. Bu doğrultuda başarının katlanarak devam etmesi için en deneyimli ve yüksek eğitimli profesyonelleri istihdam edip desteklemenin yanı sıra teknoloji, kalite ve güvenlik sistemlerini geliştirmek için sürekli AR-GE yatırımı yapmaktadır. Pazarda lider olma hedefi ile çalışmalarına devam eden şirketimiz sektörün güncel teknolojisini sürekli takip eden deneyimli kadrosuyla endüstriyel pazara özelleştirilmiş su arıtma çözümleri sunarak müşterilerine maliyet avantajı ve su ayak izi azaltımı sağlamaktadır. Şirketimiz tarımsal sulama suyu, içme suyu, deniz suyu, proses suyu ve evsel atık su arıtımı dahil olmak üzere endüstriyel pazara zaman kazandıran, ekosisteme katkı sağlayan ve maliyetleri düşüren su arıtma teknolojisi çözümleri ile hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca suyun iyileştirilmesine yönelik olarak geliştirilen hem dolaylı hem de doğrudan Ahva Çevre çözümleri ile aynı zamanda döngüsel ekonomiye ve ekosisteme katkı hedeflenmektedir. Temel değerlerini, Müşteri odaklılık, Dürüstlük, Sürdürülebilirlik ve Kaliteli hizmet olarak belirleyen şirketimiz müşterilerine alternatif tedarik kaynaklarını göz önünde bulundurmalarına gerek kalmayacak kadar istisnai bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda müşteri taleplerini proaktif bir strateji ile takip etmek isteyen Ahva Çevre, ekosisteme ve ekonomiye katkı sağlama vizyonu ile Hydrowin markasını geliştirmiştir ve Hydrowin ürünleri ile anahtar teslim proje hizmeti vermekle beraber sistem performansı iyileştirme ve revizyon çalışmaları da yapmaktadır. Temiz ve güvenilir suya erişimin ekosistemdeki tüm canlılara ulaşması vizyonuna sahip Ahva Çevre ürün, sistem ve teknolojilerini sürdürülebilir ve döngüsel bir strateji ile her geçen gün yenilemektedir. Bu anlamda sektörlere, yetkililere ve uluslara su ayak izi azaltımında sürdürülebilir bir fark yaratmaları konusunda katkı sağlama amacıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. Siz de çözüm ortağı olma yaklaşımını benimseyen şirketimiz ile tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.
Vizyon

Teknolojik çözümlerimiz ile globalde sürdürülebilirliğe katkı sağlarken, bu teknolojileri geliştirip yerelleştirerek ülke ekonomimize katkı sağlamak.

Misyon

Müşterilerimizin su arıtma konusundaki ihtiyaçlarına en akıllı çözümü üreterek paydaşlarımıza, topluma ve çevreye katkı sağlamak.